Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další Farní list 15 - Koncert ke cti sv.Miluláše

13. 11. 2013

Dne 11.12.2013 bude v kostele Božího Těla uveden Koncert slova a varhanní hudby K POCTĚ SV. MIKULÁŠEBásnickou prózu „O svatém Mikuláši“ bude vyprávět její autor, herec a recitátor Vladimír Matějček, Skladby J. F. d´Andrieua, J. S. Bacha, D. Buxtehuda, L. N. Clérambaulta, W. A. Mozarta a J. F. Segera na varhany hraje náš přední varhaník Vladimír Roubal, ředitel kůru královské kanonie premonstrátů v Praze na Strahově. Kraslice se stanou dalším z více než dvou set šedesáti míst naší republiky, v jejichž kostelích, koncertních síních, katedrálách i venkovských kostelících se koncert už konal. Přijďte, udělejte si čas pro zklidnění duše! Těšíme se na vás! Oba interpreti, P.Peter Fořt s farností i místní charitou. Sponzorem je Město Kraslice, kterému patří touto cestou dík! 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 213844
Měsíc: 3456
Den: 98