Jdi na obsah Jdi na menu
 


Farní list březen 05 viz Zpravodaj

11. 3. 2016

Není Dar jako DAR.

U kraslického kostela jsou dvě místa na parkování. Díky Městskému úřadu je jedno místo určeno pro SPRÁVU KOSTELA a druhé pro invalidy. Jelikož se ale na novém prostranství konají trhy, tak stánky stojí před vjezdem na vyznačená parkovací místa. Snad některý ze stánkařů chtěl "kostelu" něco dát: po jejich odjezdu zůstalo pod cedulí Správa kostela toto kancelářské křeslo! Rozviklané, roztrhané. Inu, není dar jako dar. Je to jakási prapodivná "štědrost" - dát církvi, kostelu, co nepotřebuji, co bych musel stejně vyhodit! Jako by Bůh měl být vděčný za všechno.......  Posuďte sami!  zdraví P. Peter Fořt

dscn0130.jpg

Že by zde vznikal další Sběrný dvůr??

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 221339
Měsíc: 4073
Den: 102