Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový FL 2017 - 16

14. 10. 2017

V rubrice Zpravodaj najdete FL16 s pořadem na Dušičky (taktéž v rubrice Dušičky); avízo na Hubertskou mši 4.11. a poutní mši ke cti sv. Martina 12.11. - OBOJÍ v jindřichovickém kostele; Ohlas na kraslické biřmování; s pomocí boží začátek oprav kostela sv. Michaela arch. v Oloví; důvod, proč jít k volbám; dopis ze Sedlčan a odpověď na něj (alespoň něco...) a datum změny času na zimní. Také jsem si uvědomil, jaká je to paráda, že mohu spolu s vámi podávat světu dění nejen ve farnosti, ale i často návody pro dění v duši, aby se nebála a aby člověk i zde žijící mohl čerpat ze svobody po 1989! Nenechme si ji vzít všemi možnými populisty, rádoby spasiteli; nezbývá než volat: "Přijď Duchu svatý." Přeji pro tento letošní říjen moudrost, statečnost, důvěru v pomoc Boží! P.Peter

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 213844
Měsíc: 3456
Den: 98