Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohled zpět do Domažlic 25.04.2017

30. 4. 2017

V této farnosti mají kromě děkanského kostela i klášterní augustiniánský. Byl vrácen v restituci řádu. Již po mnohá léta se zde koná Třídenní (triduum) ke cti Matky Boží Dobré rady. Velkou ctí mi bylo smět ukončit tato setkání večerní mší sv. v úterý v 17:15 spolu se svým synovcem - novoknězem a kaplanem P. Pavlem. Obzvláště mne dojalo gesto P. Pavla; ke mši sv. si vzal můj primiční ornát (předal jsem mu jej loni o Božím Těle v Kraslicích). A mně oblékl svůj primiční ornát (který měl při primici v Teplé v klášterním chrámu. Přál jsem všem rodičům, aby prožili takovou radost a překvapení od svých dětí - to jsem směl prožít sám v úterý večer! A to platí i vám všem rodičům, co čtete tyto řádky! Ať to prožijete na přímluvu Panny Marie, Matky Dobré rady. V úterý tamní farář odvezl svou maminku na rychlík do Polska; věřím že mu zůstala její dobrá rada (každá maminka ji dítěti dává)!         P. Peter Fořt 

domazlice-5.jpg

Vše pro větší slávu boží!

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2019 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 213843
Měsíc: 3455
Den: 97