Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRESENTACE naší kraslické farnosti

4. 12. 2018

V rubrice téhož názvu najdete možná zajímavé pohledy na několik krásných prožitků v naší farnosti. Humor ani zde nechybí - ale snad je i trochu inteligentní! Chce to čas, chce to hledání "mezi slovy"!  Nic není horšího, než LENOST! Proto věnujte trochu času při čtení a prohlížení: Důkazem by měl být PROBLÉM: jak si dovolil vikář sokolovský do PRESENTACE nezařadit našeho mladého OB Tomáše - no to není neúcta, ALE jeho touha poznat ze zákulisí, jak VŠE poznat a všemu porozumět v naší plzeňské diecézi! Stačí k tomu pohled ze SUKU? Jistě, to bychom pochybovali o inteligenci našeho sice mladého, ale vnímavého Otce biskupa Mons. Tomáše!!!!!  Tak s chutí do toho!! Z koutku vašeho bytu se usmívá pater Peter F. senior.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 221339
Měsíc: 4070
Den: 102