Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poutě - FESTE v Kraslické farnosti 2017

 

Poutě v roce 2017

 

 

datum

 

čas

akce

24.04.

po-Kraslice -  Kaple Glasberg

17:00

mše sv. ke cti sv.Vojtěcha

01.05

po -Kaple sv.Josefa nad Olovím

11:00

sv.Josefa Dělníka – mše sv.

08.05.

po- CHLUM odj. 8:00 z Kraslic přes 8:15 Rotavu autobusem

09:00

Společná pouť

sokolovského vikariátu

27.05.

so – Horní Nivy

11:00

P.Marie (Pomocnice)

27.05.

so - Kostelní – Kirchberg - D

14:00

Maiandacht mit Hl.Messe

27.05.

so  - Mezihorská

16:30

P.Marie (Pomocnice)

11.06.

ne - Kaple Krásná u Kraslic –

11:00

Pouť Nejsvětější Trojice D/Č

11.06.

ne - Kaple Grotte nad Olovím

14:30

Pouť Nejsvětější Trojice

18.06.

ne - Kraslice – spol.pro celou farnost

10:00

Pouť Boží Tělo Č/N

 

21.06.

st - Jindřichovice - u Bechyňů

18:30

Mše sv.ke cti sv.Aloise -  Kaple

24.06.

so - Stříbrná 

10:00

Pouť Nejsv.Srdce Páně

02.07.

ne - Rotava  – spol.pro celou farnost

16:00

Pouť sv.Petra a Pavla

30.07.

ne -Sněžná – spol.pro celou farnost

10:30

Pouť sv.Jakuba st. č/n

06.08.

ne - Libocpouť

11:00

posvěcení chrámu D/Č

19.08.

so - Bublava D/Č

10:30

Pouť Nanebevzetí P.Marie

26.08.

so - Přebuz

14:00

Pouť sv.Bartoloměje n/č

03.09.

ne - Kostelní – Kirchberg - D

11:00

Fest sv.Aegidi  -sv. Jiljí

10.09.

ne – Jindřichovice  - změna!

17:00

Pouť Narození P.Marie

23.09.

so - Oloví – kaple na faře

11:00

Pouť sv.Michaela arch.

24.10.

ne - Kaple Grotte nad Olovím

14:30

Pouť sv.Michaela arch.

           

 

17.06.

so - Jelení

11.00

Pouť ke cti sv.Antonínu Pad.

02.09.

so - Lomnice

14:00

Pouť ke cti sv.Jiljí

 

        Č/N – česko-německá bohoslužba                           

D/Č – německo-česká bohoslužba

společná pro celou farnost – jediná mše sv. v celé farnosti

 

 

Feste im Jahre 2017 

 

 

Tag

Datum

Ort

Zeit

Aktion - Fest

Mo

24.04.

Graslitz – Kappelle Glasberg 

17:00

St. Adalbert - Messe

Mo

01.05.

Kappelle St. Joseph-Bleistadt

11:00

St. Joseph Arbeiter Messe

Mo

08.05.

MARIA CULM  Bus Abf. 8:00 Graslitz,  8:15 Rothau

09:00

Gemeinsame  Wallfahrt

Dekanat Falkenau

So

27.05.

Obergrün – Horní Nivy

11:00

Maria Hilf – Messe

Sa

27.05.

Kirchberg -D

14:00

Maiandacht mit Messe

Sa

27.05.

Kürberg – Mezihorská

16:30

Maria Hilf – Messe

So

11.06.

Kappelle Schönwert/Graslitz D/T

11:00

Dreifaltigkeit-Festmesse

So

11.06.

Kappelle – Grotte-Bleistadt D/T

14:30

Fest Dreifaltigkeit  Messe

So

18.06.

GraslitzFest für ganze Pfarrgemeinde

10:00

Fronleichnam - Fest

Mi

21.06.

Heinrichsgrün- eh. Pfarrhaus Kappelle

18:30

Fest St. Alois - Messe

Sa

24.06.

Silberbach

10:00

Kirchweihfest

So

02.07.

Rothau – Fest für Pfarrgemeinde

16:00

Fest St. Peter u. Paul

So

30.07.

Schönau – Fest für Pfarrgemeinde

10:30

Fest St. Jakobi

So

06.08.

Frankenhammer – Fest

11:00

Kirchweih - Messe

Sa

19.08.

Schwaderbach – D/Tsch

10:30

Fest Maria Himmelfahrt

Sa

26.08.

Frühbuss

14:00

Fest St. Bartholomäus

So

03.09.

Kirchberg -D

11:00

Fest St. Aegidius 

So

10.09.

Heinrichsgrün  - Änderung !

17:00

Fest Maria Geburt

Sa

23.09.

Bleistadt – Kappelle Pfarrhaus

11:00

Fest St. Michael

So

24.10.

Bleistadt - Grotte

14:30

Fest St. Michael

                 

 

Sa

17.06.

Hirschenstand

11:00

Fest St. Antonius Pad.

Sa

02.09.

Lanz

14:00

Fest St. Ägidi

 

Tsch/D – tschechisch – deutsch

D/Tsch – deutsch – tschechisch

Gemeinsame Feste für die ganze Pfarrgemeinde – einzige Messe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< květen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 179609
Měsíc: 1970
Den: 85